O Warsztatach

MEDYCYNA INTEGRALNA – zadbaj o swoje zdrowie

Nie zapominajmy o naszym zdrowiu. W tym roku nowinki z zakresu medycyny alternatywnej. Nauczymy się w jaki sposób leczyć się naturalnie wykorzystując zasoby naszej przyrody. Dietetycy podpowiedzą nam jak się odżywiać i zdrowo odchudzać. Dla smakoszy warsztaty gotowania wegańskiego i wegetariańskiego i kuchni 5 przemian.

BIZNES – zwiększ swoje zyski

Dla przedsiębiorców i osób zakładających swoją firmę przygotowaliśmy warsztaty z technik marketingu, sprzedaży, prawa, finansownia działalności i zarządzania ludźmi. Podpowiemy jak prowadzić biznes, efektywnie sprzedawać swoje produkty i jak inwestować na giełdzie.

MENTALISTA – siła Twojego umysłu

W tym roku po raz drugi odwiedzi nas Jurij Mokriszczew ze swoim pokazem hipnozy. Jeśli w tamtym roku nie miałeś okazji obejrzeć, nadrób zaległości już w tym przychodząc na niesamowite Hipnoshow. Najlepsi trenerzy nauczą nas również w jaki sposób poprawnie się komunikować i robić to bez użycia przemocy.

PARMAKULTURA – Ty w zgodzie z naturą

Lubisz przyrodę i jesteś eco? Przyjdź ze swoim dzieckiem i zrób z nim balkonowy ogród. Poznaj zastosownie zapomnianych polskich ziół i roślin. A później baw się świetnie przy tworzeniu mandali z owoców i warzyw. Żyj świadomiej poznając zasady recyclingu, chroniąc tym samym naturalne środowisko.

SLOWLIFE – Twój czas, Twoje życie

Dla dużych i małych przygotowaliśmy cykl warsztatów relaksacyjnych. Kobiety będą mogły wziąć udział w innowacyjnych warsztatach malarstwa intuicyknego, pozwalający wyrazić swoją duszę artystyczną i pozbyć się ograniczeń. Dzieci natomiast zapraszamy na świetną zabawę , rozwijającą zdolności poznawcze i manualne.

RUCH – energia w Twoim ciele

Przychodząc na warsztaty będziesz mógł aktywnie zakończyć z nami lato. W programie energetyczna salsa, zumba, taniec brzucha i inne. Wolisz coś spokojnego? Zapraszamy na rozciągający seans jogi lub wyciszającą medytację ruchową. Zajrzymy również na chwilę do krajów wschodu, na koordynujący ciało i umysł trening Tai Chi. A jeśli lubisz relaksować się przy dźwiękach muzyki przyjdź na koncert mis tybetańskich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s