Agata Banach

Psycholog, psychoterapeutka w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, trenerka rozwoju osobistego. Współzałożycielka Fundacji Dla Jedności, realizującej programy rozwojowe dla młodych ludzi. Od 4 lat pracuje z klientami indywidualnymi oraz prowadzi warsztaty rozwojowe w Laboratorium Psychologii Procesu.

Swoją fascynację rozwojem osobistym rozpoczęła w 2002 roku i była w dużej mierze związana z pracą własną poprzez pracę z ciałem (taniec współczesny, teatr tańca, joga, masaż, chi gung), pracę za pomocą form artystycznych (min. malarstwo, poezja) i psychologię. A poza tym uwielbia pływać, jeździć na nartach, podróżować do różnych zakątków świata. Jest też szczęśliwą mężatką i mamą.

Zdrowe nawyki myślenia

Zdrowe nawyki myślenia – czyli warsztat o sile naszych przekonań, nawyków i emocji jakie towarzyszą nam w życiu i przy podejmowaniu decyzji.
Każdego dnia, w każdej minucie prowadzimy wewnętrzny dialog, który znacząco wpływa na nasze samopoczucie, energię, motywację i wybory, których dokonujemy.
Ten wewnętrzny głos nie jest w pełni uświadomiony, a to co nieświadome trudniej zmienić. Z tą „ukrytą” częścią zmagamy się, gdy próbujemy coś zmienić i mimo dużego wysiłku wracamy do starych nawyków.

Na warsztacie poznasz odpowiedzi na poniższe pytania:
Jak mieć większą świadomość swoich wyborów?
Jak odkryć wewnętrzne motywacje i potrzeby?
Czym kierujemy się przy podejmowaniu małych i dużych decyzji?

Reklamy