Agnieszka Czubak

Moją pasją jest praca z ciałem, oddechem i ruchem intuicyjnym. Brałam udział w warsztatach Tantry u Zosi i Dawida Rzepeckich. Jestem rekomendowana przez nich jako trener podstaw pracy z ciałem. Od 2009 pracuję nad rozwojem swojego potencjału w Pracowni Rozwoju Osobistego „Pełnia”.

Ukończyłam kurs metody Ruchu Autentycznego z Kamą Korytowską certyfikowany przez Institute for IntegrativeBodywork and MovementTherapy (Wielka Brytania), brałam udział w zajęciach Misterium Ciała Agnieszki Sypek i innych warsztatach rozwojowych (między innymi z John Hawken, BodhiSarango, Diane and KerryRiley). Ukończyłam szkolenie dla opiekunów osobistych i doradców integracyjnych w ramch projektu „JOBfirma” w Niemczech. Prócz tego ukończyłam studia podyplomowe „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie” na AWF w Gdańsku, studia magisterskie na Wydziale Zarządzania UŁ, akademię instruktorów fitness.

Jestem także inicjatorką prezentacji na temat korzyści choreoterapii w Towarzystwie Wspierania Osób z Nieswoistym Zapaleniem Jelita „J-elita”. 2007 – 2011 współorganizowałam imprezy LUZ = Lubię Zdrowię w Strykowie. Jestem inicjatorką ŁATI (Łódzkie Alternatywne Taneczne Imprezy). Od 2013 – 2014 prowadzę szkolenia „Choreoterapia” we współpracy z Ośrodkiem Psychoterapii Behawioralnej „Sukces” oraz BeCreative.

Taniec Autentyczny. Taniec Pór Roku.

Jedyne na co tak naprawdę mamy wpływ w życiu, to chwila obecna, teraźniejszość – to TU i TERAZ. Aby je poczuć, zakorzenić się w chwili obecnej dobrze jest wyłączyć myślenie, a włączyć odczuwanie – pomaga w tym świadomość ciała, która sprowadza nas do stanu obecności. Przez ruch, taniec i relaks będziemy rozszerzać przestrzeń w ciele pozbywając się blokad, będziemy rozluźniać to co zaciśnięte, wydobywać to co zamknięte. Przez pracę z ciałem, głosem, możesz nauczyć się jak w pełni wydobyć swój potencjał, rozbudzać swoją wewnętrzną moc, poczuć pełnię życia, blasku i możliwości.
Przez pracę z głosem, oddechem, ruchem poczujesz się lepiej, zrzucisz napięcia, poczujesz więcej radości, energii życia, co przełoży się na lepszą jakość Twojego życia.

Taniec Pór Roku

„Wszystko, co chcesz powiedzieć, można wyrazić tańcem wtedy jest to proste i łatwe” (HeymoodBroun) metoda „Taneczny Krąg Życia – od narodzin do śmierci.. ”

Każdej porze roku przyporządkowany jest inny rytm, inna energia…”Taneczny Krąg Życia” pomaga w ruchu i tańcu skontaktować się z naturalnym rytmem natury. Taniec ten pomaga poczuć w sobie cykle natury, poczuć, że tak jak w przyrodzie jest miejsce na budzenie się, rozkwit, na opadanie liści i umieranie, tak w naszym życiu kiedy umiemy naturalnie witać nowe i żegnać się ze starym płynnie przechodzimy przez każdy etap naszego życia. Taniec ten pomaga też oswoić się z tematem śmierci, tak bardzo pomijanym w naszej kulturze.

Tańczymy:
wewnętrzne narodziny – energia wiosny,
wewnętrzny rozkwit – energia lata
wewnętrzną dojrzałość – energia babiego lata
wewnętrzne „zrzucanie liści” – energia jesieni
wewnętrzna śmierć – energia zimy
Na koniec obserwujemy powtarzalność tych procesów każdego dnia, każdego roku w nas samych, wzmacniając kontakt z naturą oraz naturalnością życia i śmierci…
Wprowadzeniem do wspólnego tańca jest psychogimnastyka. Na koniec zajęć relaks i przyjemności.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s