Anna Sokołowska

Mgr. Anna Sokołowska – wykładowca w Pracowni Kosmetologii i Medycyny Kosmetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wizażystka, stylistka, kosmetolog, andragog.

Swój zawód wykonuje od prawie 20 lat kierując się niezmiennie mottem „Moja praca jest moją pasją.” Wszelką wiedzę zdobywa po to, by lepiej kształcić innych. Zajmuję się też szerzeniem wiedzy z zakresu „dresscodu”, autoprezentacji, idei dobrego wyglądu wśród młodzieży i osób dorosłych.

„Inteligentna szafa” – czyli jak dobrze wyglądać, a nie wydać dużo pieniędzy

Znany scenariusz: czeka Cię ważne wydarzenie. Chcesz dobrze wyglądać. Otwierasz szafę pełną ubrań i stwierdzasz, że nie masz się w co ubrać… i wcale nie przesadzasz!

Zapoznam Panie z podstawowymi zasadami kompletowania tzw. inteligentnej szafy, która nie musi być kosztowna.
Wyobraź sobie szafę, w której wszystkie ubrania czynią Cię piękną, pasują do Twojego trybu życia i do siebie nawzajem…

Poczucie własnej wartości a piękny wygląd

Podstawą bycia „pięknym” jest poczucie szczęścia, w tym akceptacja własnego ciała wraz z naturalnymi, pojawiającymi się z wiekiem zmianami. Podstawą akceptacji siebie jest znajomość realnego obrazu swojego ciała oraz wiedza na temat możliwości korekty cech, których nie akceptujemy. Ważna jest również szeroko rozumiana profilaktyka z dietetyką na czele.

Początki dbania o swoje ciało i budowanie pozytywnego obrazu siebie sięgają dzieciństwa. Skutkiem zaniżonego poczucia własnej wartości oraz zaburzonego obrazu SIEBIE jest korzystanie z zabiegów, których efekt jest groteskowy, nienaturalny, mocno przesadzony. Jak WIDZIEĆ SIĘ prawidłowo i uniknąć pułapek tworzenia złego wyglądu dowiedzą się Państwo na warsztatach.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s