Bernadetta Wołczuk

Opisują mnie najlepiej słowa: kobieta, biolog, przyrodnik, przyjaciel. Pracownik Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, pełna zapału edukatorka, znająca najróżniejsze ciekawostki z życia ptaków, którymi niejednokrotnie potrafi zaskakiwać i zaciekawić.

W swoim życiu zawodowym pracowałam jako nauczyciel w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odkrywając przed młodym człowiekiem tajniki świata ożywionego. Obecnie jestem zaangażowana w prace na rzecz ochrony przyrody a w szczególności ptaków i ich siedlisk – http://www.otop.org.pl/

Praca współgra tematycznie z moim hobby, dzięki czemu mogę żyć tak, by płonąć pasją i zapalać innych.

Przyroda i dźwięki – źródło odpoczynku i siły

Nasza przewodniczka pomoże nam usłyszeć ukryte w głębi dźwięki, opowie co je wydaje i uraczy nas ciekawymi informacjami z życia ptaków, które jak się często okazuje mają bardzo podobne do ludzkich zachowań np. podrywają na błyskotki, „furę”, czy „chatę”. :).

Celem spotkania będzie wdrożenie uczestników w temat głosów przyrody oraz ukazanie wpływu świata przyrodniczego – dźwięku, koloru, zapachu na odpoczynek i regenerację organizmu. Warsztaty dla dzieci mniejszych i trochę starszych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s