Bogumiła Liliana Petryszak

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie (specjalizacja z higieny i epidemiologii) oraz szkoły medycyny naturalnej (w tym m.in. ziołolecznictwo, medycyna chińska i refleksoterapia). Obecnie prowadzi gabinet medycyny naturalnej, gdzie zajmuje się kierowanym i kontrolowanym oczyszczaniem organizmu. Korzystając z wiedzy akademickiej i mądrości płynącej z doświadczenia, obecnie reprezentuje holistyczne podejście do zdrowia. Wielką radość życia sprawia jej kontakt z ludźmi i z przyrodą.

Wpływ metabolizmu i diety na Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego i Klimakterium.

Na podstawie badań i doświadczeń dowiedziono, że nie wszystkie produkty, które spożywamy, są w pełni przyswajane; zalegają one jako produkty uboczne metabolizmu. Odkładając się w organizmie, często lokują się w drogach rodnych, w układzie hormonalnym oraz układzie nerwowym, doprowadzając do dyskomfortu zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Omówiona zostanie m.in. rola glutenu, kazeiny, mucyny, laktozy oraz związków purynowych pochodzących z mięsa. Przybliżone zostaną także fizjologiczne metody oczyszczania organizmu, takie jak: katar, kaszel, podwyższona temperatura i ból. Udział w wykładzie pozwoli na bardziej dogłębne wsłuchanie się w swoje ciało oraz zrozumienie jego funkcjonowania. Wiedza ta przydatna jest szczególnie dla kobiet doświadczających tzw. zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz pań w okresie menopauzy.

Po wykładzie będzie możliwość zadawania pytań.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s