Diana Poteralska-Łyżnik

Trenerka rozwoju osobistego, Diet Coach, liderka jogi śmiechu, arteterapeutka, konsultantka chińskiej astrologii (Feng Shui, BaZi i ZeRi). Założycielka Good Life Academy – centrum jogi, terapii holistycznych i rozwoju osobistego w Warszawie.

Prowadzi indywidualne sesje terapii regresyjnej Life Flow Therapy, pomaga zmieniać nawyki żywieniowe na wspierające zdrowie i piękną sylwetkę, zajmuje się doradztwem dietetycznym, odkwaszaniem organizmu, detoksami suplementacją. Prowadzi program odzyskiwania zdrowia, równowagi i dobrego samopoczucia dla przeciążonych pracą i stresem pracowników dużych firm i prowadzących własny biznes.
Więcej o prowadzącym pod linkiem http://www.goodlifeacademy.pl

Joga śmiechu

Śmiech jest zbyt poważną sprawą aby pozostawiać go przypadkowi.

Od lat naukowcy udowadniają, że śmiech jest niesłychanie korzystny dla naszego zdrowia powodując pozytywne zmainy fizjologiczne i biochemiczne. Aby uzyskać te efekty musimy śmiać sie bez przerwy przez co najmniej 10-15 minut i to głośno i głęboko z przepony. Naturalny śmiech zależy od wielu czynników i warunków i najczęsciej trwa dość krótko.
Aby mieć dostęp do śmiechu zawsze i wszędzie powstała joga smiechu opracowana przez doktora medycyny Madana Katarię z Indii.
Koncepcja jogi śmiechu zakłada, że każdy może śmiać sie bez powodu nie polegając na humorze, okolicznościach, żartach czy używkach. Opiera sie na naukowych fakcie, że mozg nie rozróżnia świadomie wywołanego śmiechu od naturalnego – w obu przypadkach mamy te same fizjologiczne i psychologiczne korzyści.
Wprowadzenie będzie obejmować: korzyści płynące ze śmiechu, badania naukowców nad śmiechem, na czym polega joga śmiechu, historia i rozwój jogi śmiechu. Sesja jogi śmiechu. Integracja doświadczenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s