Grupa Hula Lublin

Pierwszy ruch hula hoop w Lublinie założony przez Kasię Kulbowską. Kasia hula już od 2009. Swoją przygodę z hula hoop rozpoczęła w Australii, gdzie studiowała pod okiem Bunny Hoop Star.

Ukończyła właśnie trening nauczycielski hoop dance z Deanne Love i jest dyplomowanym instruktorem Hooplovers. Jest założycielką ruchu Lublin Hula i współpracuje z ACK Ack Umcs Chatka Żaka, gdzie prowadzi warsztaty hoop dancingu dla początkujących i zaawansowanych. Jej marzeniem jest zarażenie miłością do ruchu i tańca z kółkiem jak największej ilości osób, bez względu na wiek! Hulać można w każdym wieku i o każdej porze! Więcej o grupie pod linkiem http://www.hulanie.com

Hoop dancing – taniec z kółkiem

Hoop dancing czyli taniec z obręczą to zajęcia ogólnorozwojowe, przy których wzmacniane są mięśnie brzucha, wzrasta ogólna masa mięśniowa, poprawia się wydolność sercowo – naczyniowa, podnosi kondycja organizmu i kształtuje smukła, umięśniona sylwetka. Aby uprawiać hoop dancing nie trzeba być urodzonym tancerzem, cyrkowcem czy akrobatą. Trzeba tylko pozwolić swojemu ciału na swobodną zabawę z obręczą i już po krótkim czasie staje się to dość nałogowe:)

Hulanie jest świetne nie tylko dla ciała. Ćwicząc z hula hoopem często się śmiejemy, a godzina takiego tańca z muzyką łagodzi stres, rozwija zaufanie wobec swojego ciała i buduje wiarę we własne możliwości. Pomaga również przezwyciężyć wstyd i nieśmiałość oraz wspomaga twórcze podejście i wyobraźnię. Podczas kursu dla początkujących nauczymy się podstawowych ruchów z obręczą: na ciele i poza ciałem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s