Iwona Pręciuk

FCIPD, Licencjonowany coach,  certyfikowany  naturoterapeuta. Pasją jej jest praca z ludźmi i towarzyszenie im w procesie powrotu do pełni zdrowia i radości życia. Pasjonuje się medycyną holistyczną jako niewyczerpanym i często niedocenianym źródłem wiedzy na temat zdrowia, dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Stosuje metody i terapie naturalne które nie mają na celu zastąpić zabiegów czy terapii medycyny zachodniej, lecz stanowić ich uzupełnienie i co najważniejsze wspomagać proces leczenia, poprawiać samopoczucie oraz kondycję psychiczną i fizyczną.
Specjalizuje się w: Coaching zdrowia i coaching diety, Tradycyjna Medycyna Chińska, Dietetyka wg. TCM, Ziołolecznictwo w oparciu o zioła chińskie i europejskie. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.drzewozycia-gabinet.pl/kontakt/

Fitoterapia / ziołolecznictwo wg TCM: 10 najbardziej wszechstronnych ziół europejskich stosowanych w medycynie wschodu

Fitoterapia / ziołolecznictwo wg TCM: 10 najbardziej wszechstronnych ziół europejskich stosowanych w medycynie wschodu. 
Mimo ciągłemu rozwojowi medycyny tradycyjnej oraz farmakologii, powstawaniu nowych leków dzisiejszy świat boryka się z problemami coraz mniejszej skuteczności w działaniu. Chroniczne zmęczenie, nawracające infekcje, rosnąca zapadalność na choroby immunologiczne, cukrzyca, otyłość to przykłady chorób cywilizacyjnych z którymi do końca sobie nie radzimy stosując tradycyjne leki. Fitoterapia czyli terapia ziołowa jest w stanie podnieść skuteczność tradycyjnego leczenia i przynieść ulgę na te i inne schorzenia z którymi boryka się nasz organizm.
Podczas warsztatu poznamy 10 najczęściej stosowanych ziół jakie powinny znaleźć się w naszej domowej apteczce. Uczestnicy poznają ich wszechstronne działanie i zastosowanie w ziołolecznictwie.
Ziołolecznictwo – działanie i zastosowanie ziół w medycynie
Zioła w domowej apteczce
TOP 10 – czyli ranking najczęściej stosowanych i przydatnych ziół
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s