Jakub Celewicz

Freelancer, pasjonat sztuki wizualnej, twórca, kreator, wizjoner. Będąc na studiach założył jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci bezprzewodowych. Pracował w różnych częściach świata – między innymi w Japonii.
Człowiek wielu pasji. Z zamiłowania fotograf, czynnie działający w Grupie Fotografów Lubelskich. Kiedy zmęczy go gonitwa za nowościami technologicznymi wskakuje na rower lub chwyta za gitarę.

Zrób to dla siebie – skuteczna autoprezentacja i warsztat tworzenia portfolio

Nasz sukces w dużym stopniu zależy od tego jak postrzegają i oceniają nas inni. Obok doświadczenia i umiejętności na równi ważny jest sposób w jaki potrafimy przedstawić informacje nas samych. Rzeczywistość wokół nas zmienia się bardzo szybko. Czy pokolenie SELFIE to zbiorowa choroba ? Czy uważasz że potrafisz skutecznie przedstawić siebie i swoje zainteresowania tak aby znaleźć wymarzoną pracę, dostać pozytywną energię od ludzi aby rozwijać swoje pasje, a może szukasz osób które myślą podobnie jak ty ? Sztuka autoprezentacji ma wiele wymiarów a jednym z nich będzie możliwość bezpłatnego stworzenia swojego portfolio online za pomocą narzędzia tworzonego przez zapaleńców z Lublina.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s