Jurij Mokriszczew

<img src="jurij-mokriszczew-estradowy-pokaz-hipnozy[1]„>
Jurij Mokriszczewpochodzi z Ukrainy. Od roku 1991 mieszka i tworzy w Krakowie. Absolwent jednej z najlepszych na świecie Państwowej Szkoły Sztuki Estradowej i Cyrkowej w Kijowie. Zaczynał swoja karierę jako magik i fakir. Później ukończył kurs medycyny tybetańskiej, a od syberyjskich znachorów nauczył się starożytnych technik leczenia – m.in. kręgarstwa i bioterapii, co całkowicie odmieniło jego życie. Największą popularność przyniosła mu jednak hipnoza sceniczna. Bazując na klasycznych podstawach, opracował własne oryginalne techniki, dzięki którym nie zna sobie równych w Polsce. Jako „Estradowy Hipnotyzer” jest znany z wielu programów telewizyjnych, na przykład: „MdM” (TVP1), „ZOOM” (RTL-7 i POLSAT), „Wizjer” „Złote Tarasy”, „Rozmowy w Toku” (TVN) i innych.Jest również wrażliwym pieśniarzem, autorem wielu ballad z którymi gościnnie występował m.in. w krakowskiej „Piwnicy Pod Baranami”, kabarecie „Loch Camelot”. Więcej informacji p prowadzącym pod linkiem http://www.hipnoshow.pl

Hipnoshow

To jest autorski projekt J. Mokriszczewa, wyzwalający potencjał ludzkich możliwości oraz dużo pozytywnych emocji, odprężenie umysłu i dobrą zabawę z elementami zaskoczenia i tajemniczości. Niektórzy uczestnicy szkolenia podczas ćwiczeń wizualizacyjnych stają się medium i mogą na przykład obserwować piękne morze, cofać się w czasie, grać na niewidzialnych instrumentach… Uczestnicy sami ze sobą wykonują ćwiczenia, które rozwijają umiejętność wchodzenia w odmienne stany świadomości uruchamiając zupełnie unikalne możliwości, a przede wszystkim uczą się koncentracji i autosugestii, które są kluczem do osiągnięcia wewnętrznej harmonii i szczęścia.
Program szkolenia:- Podstawowe techniki relaksacji i odreagowania stresu – ćwiczenia praktyczne wg J. Schultza i R. Jakobsona – Śmiechoterapia – Tajemnice hipnozy scenicznej – ćwiczenia praktyczne. – Pokonywanie lęku i niepewności – uczestnicy na życzenie będą mogli bezpiecznie przejść boso po stłuczonym szkle – Wytłumaczenie fenomenu mostu kataleptycznego. Niektórzy z wybranych uczestników będą mogli wykonać taki „most” na innym uczestniku. Dodatkowo szkolenia można rozszerzyć o Firewalking – przejście po rozżarzonych węglach.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s