Katarzyna Mierzyńska

Adeptka trzeciego roku Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, arteterapeutka, trenarka metody Living Dance Form, absolwentka kursu doskonalącego Life/Art Process, założycielka HRIDAJI Od wielu lat prowadzi m.in. warsztaty rozwoju osobistego i pracy z ciałem, opartej na świadomym ruchu i medytacji w tańcu. Z wielkim szacunkiem podchodzi do ciała, bo to właśnie w ciele zapisane jest wszystko – wszelkie wydarzenia, emocje i doświadczenia. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.hridaja.pl

Poznaj siebie tańcem.

W trakcie tych warsztatów doświadczysz autentycznego ruchu wypływającego z ciała, nauczysz się, czym jest odczuwanie sensoryczne, praca z oddechem i przestrzenią. Dzięki temu być może poczujesz, czym jest radość w byciu, w życiu i w podążaniu za tym, co w nas żywe.
Ciało nas wspiera i prowadzi, otwiera nas na odczucia i doznania. Wystarczy nauczyć się go na nowo. Zacznijmy je świadomie zauważać i słuchać jego podszeptów i wskazówek. Nawiążmy z nim relację poprzez świadomy oddech, ruch i dotyk. Kontakt, w którym komunikujemy się za pomocą ciała, uwrażliwia nasze zmysły, daje nam możliwość bycia w pełni: w pełni sobą, w pełni tu i teraz. Poprzez taniec uczymy się otwartości i akceptacji siebie.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s