Katarzyna Sobczyk

Gdy miała 4 lata usłyszała od dziadka, że inteligentni ludzie się nie nudzą. Słowa wzięła do serca i okazało się, że doba ma zbyt mało godzin, żeby pomieścić wszystkie zainteresowania. Otworzyła gabinet weterynaryjny dla kur biegających po podwórku, budowała domki pod drzewem, gotowała zupy z piachu, podpisywała znalezione kamienie, czytała, pisała i ilustrowała książki, śpiewała…
Zmotywowana pochwałami Pani od plastyki pomalowała wszystkie ściany na strychu, gdzie później założyła swoje pierwsze atelier.
Malowała, rysowała, rzeźbiła, wycinała… w końcu trafiła do Lublina, na Wydział Artystyczny.
Nadmiar energii i słowa dziadka dalej motywują Ją do wielu działań. Uwielbia wszelkie przejawy sztuki i chce żeby inni też je uwielbiali. Zazdrości dzieciom niczym nie skrępowanej wyobraźni.
Koordynowała projekty: „Projekt – Buch! Dzieci – w Ruch!”, „Teatr Wyobraźni – bajki, których nie widać” (projekty Fundacji 5 Medium), „Chatka Małolatka” (ACK UMCS „Chatka Żaka”). Obecnie pracuje przy projekcie „Akademia Sztuk Dziecięcych II” Fundacji 5 Medium i w przedszkolu „Chatka Puchatka”.

Marzenia do zrobienia – warsztaty dziecięcej twórczości

Zajęcia z kreatywnego upcyklingu. Podczas zajęć przetworzymy wtórne odpady w taki sposób, żeby powstały z nich produkty o wartości wyższej niż przetwarzane surowce. Z tektur, butelek, pudełek, opakowań i innych – wydawałoby się – niepotrzebnych rzeczy dzieci będą mogły zbudować domki dla lalek, samochody, bądź tajemnicze stwory. Do zabawy zapraszamy także rodziców.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s