Marcin Sebastian Rogowski

Ukończył prestiżowy The Art. And Science of Coaching Erickson College Vancouver oraz Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie w biznesie zdobywał początkowo na stanowiskach managerskich w największych firmach międzynarodowych . Następnie stworzył i prowadził przez ponad 10 lat największą europejską centralę handlu privatelabel w branży wykończeniowej, zdobywając prestiżowe wyróżnienia, między innymi Gazele Biznesu. Od 2012 roku prowadzi firmę szkoleniową ARK – SKILLS CORPORATION współpracując z największymi korporacjami w Polsce. Jest licencjonowanym trenerem coachów w organizacjach – licencja Coach U Inc. Bradenton, USA. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego przywództwa, sprzedaży i efektywności osobistej. Aktywnie działa jako executive coach, realizuje się jako przedsiębiorca, konsultant, mówca motywacyjny. Prowadzi wystąpienia publiczne w konwencji coachingu prowokatywnego jako Bad Coach.
Jego pasja jest zrównoważony, oparty o zasady etyczne rozwój osobisty. Jest specjalistą w zakresie coachingu prowokatywnego W wolnym czasie publikuje, podróżuje, uprawia kitesurfing. Do swoich głównych inspiracji zalicza prace Jima Collinsa, Alexandra Lowena, Stephena Coveya, Ericha Fromma, Philipa Zimbardo, Karen Horney.

Powiem Ci to, czego nie chcesz usłyszeć

Zadziwiają mnie niektórzy cierpiący na raka, narzekający na swój los i jednocześnie palący ukradkiem w zakamarkach szpitalnych ubikacji. Nadal potrafią zadawać sobie pytanie: „Dlaczego to mnie spotkało?” Czy pracownik ma wpływ na to czym, kiedy i jak się zajmuje? Gdy pracujesz na etacie swego losu, okoliczności zewnętzrbnych, będzie Cię uwierać myśl o tym, że istnieje jakaś druga strona lustra, inne spojrzenie, świat bez wymówek za to pełen możliwości, kraina mniej bezpieczna lecz pełna nadziei. Kiedy zaczynasz przejmować odpowiedzialność za swoje życie zatrudniasz swój los na pełen etat. Stwarzasz możliwości, kreujesz okoliczności, zmieniasz rzeczywistość. I los ma już niewiele do gadania. Czy jeżeli posiałeś żyto zbierzesz owies? Ludzie sukcesu powtarzają, wybierz dobry dla siebie cel i nie zważając na przejściowe problemy, porażki działaj aż w końcu go osiągniesz. Dwa kroki w przód, jeden w tył byle do przodu i ze świadomością podjętej decyzji. To jest prawdziwa odpowiedzialność. teraz warto zadać sobie pytanie: Za którą, ważną dla mnie decyzję, nie wziąłem do tej pory odpowiedzialności i jak mógłbym to zmienić.

W trakcie spotkania dowiesz się jak dokonywać włąsciwych wyborów, , jak zwiększyć swoją efektywność i skuteczność i dlaczego w tym obszarze często jesteś swim największym wrogem…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s