Marta Rozwadowska

Uczę się w szkole życia, poprzez doświadczanie wszystkich jego kolorów, smaków, dźwięków, nie zawsze pokornie, nie zawsze z uśmiechem na ustach, ale staram się, by czerpać w pełni z tego, z czego pochodzę, co dał mi los i kogo dane mi było spotkać do tej pory na mojej drodze.
Jestem pełnokrwistą kobietą, często stąpającą boso i bez makijażu, z własną historią, Rodziną i bogatą paletą doświadczeń życiowych.
Z wykształcenia jestem psychologiem klinicznym oraz terapeutą Ustawień Systemowych, z zamiłowania – artystą plastykiem (z ukochaną akwarelą w tle).
Pracowałam z osobami dorosłymi (dotkniętymi zaburzeniami nerwicowymi, depresja, schizofrenią, kryzysami życiowymi i zdrowotnymi) oraz z dziećmi (z zaburzeniami emocjonalnymi, autyzmem, zespołem Aspergera, niepełnosprawnością intelektualną i fizycznie) a także ich Rodzinami.
Od 2003 roku jestem ukierunkowana na podejście systemowe w terapii, szczególnie hellingerowskie. To w nim nieustająco się kształcę i pracuję. Od ponad ośmiu lat uczę się nowych przestrzeni Ustawień Systemowych od Ewy Renaty Cyzman-Bany, której wdzięczność składam teraz moją pracą.
Uczestniczyłam w warsztatach, seminariach, kongresie i obozie szkoleniowym Berta i Sophie Hellinger. 
Ukończyłam szkołę ustawień rodzin Gerharda Waltera oraz wiele innych szkoleń ustawieniowych.
Prowadzę warsztaty Ustawień Systemowych w Instytucie Ustawień Systemowych. Niekiedy włączam w nie różne formy działań plastycznych. Jestem też superwizorem i terapeutą w prowadzonym przez Ewę Renatę Cyzman-Bany Centrum „Metamorfozy” – ośrodku głębokich przemian dla osób z bardzo poważnymi problemami własnymi lub dzieci (np. ciężkie depresje, uzależnienia, autyzm, anoreksja, choroby zagrażające życiu, problemy związkowe) metodami Ustawień Systemowych i autorskimi ERCB.

O Ustawieniach Systemowych – po prostu

Seminarium dla osób zainteresowanych szeroko pojętym uzdrowieniem (na poziomie fizycznym, relacyjnym, emocjonalnym i duchowym), polepszeniem jakości życia swego i swoich bliskich, rozwojem osobistym, pójściem w życiu „do przodu” oraz tych, którzy chcą dowiedzieć się czym są Ustawienia Systemowe.
Twórcą metody jest Bert Hellinger – terapeuta, filozof, fenomenolog, przenikliwy i odważny obserwator (oraz badacz) życia i praw, które nim rządzą.
W efekcie pracy ustawieniowej ludzie doświadczają prawdziwych cudów w swoim życiu – przechodzą głębokie zmiany na wszelkich poziomach funkcjonowania, a zadawnione problemy znajdują swoje rozwiązania.
Bert Hellinger w ustawieniach zebrał w spójną całość i twórczo wykorzystał wiedzę nurtu systemowego w terapii wraz z wiedzą wielu pierwotnych kultur dotyczącą życia i funkcjonowania w nim. Dostrzegł też uniwersalne mechanizmy (niektórym z nich nadał nazwy) i pozwolił, by w pracy z drugim człowiekiem do głosu doszedł wgląd.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s