Monika Madejska

Niegdyś zestresowana i pochłonięta pracą „Pani Dyrektor”, dzisiaj szczęśliwa i spokojna coach oraz trener rozwoju osobistego. Po latach ciężkiej pracy z wychodzeniem z pracoholizmu oraz wypalenia zawodowego pomaga innym zgodnie z zasadą „feel the FLOW in your life”.
Awansowała w wieku 22 lat na dyrektora regionalnego jednej z największych Fundacji w Polsce. Potem przeszła na stanowisko dyrektora wydziału w administracji publicznej. Po ośmiu latach zrozumiała, że taka kariera ją „zabija”, więc porzuciła stanowiska i status zawodowy na rzecz własnego rozwoju wewnętrznego. Osobiście przetestowała wiele ‘głębokich’ form rozwoju osobistego, od psychoterapii i hipnoterapii, przez bioenergetykę i inne formy pracy z ciałem, po medytację i zarządzanie energią. Dzisiaj jest certyfikowanym trenerem rozwoju osobistego oraz coachem – przeszła własną psychoterapię, co pozwala jej pomagać innym w sposób odpowiedzialny i  prawdziwie skoncentrowany na problemach klienta. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.slowlajf.org.pl

Uwolnij się od stresu

Warsztaty prowadzone w formie coachingu grupowego poświęcone tematyce radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy spotkania zdiagnozują źródła stresu długotrwałego (skutkujące problemami zdrowotnymi) oraz określą indywidualne sposoby niwelowania poziomu napięcia.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s