Olga Jałtoszuk

Przygodę z tańcem rozpoczęła biorąc udział w lekcjach baletu w wieku 5 lat, następnie poprzez taniec ludowy, towarzyski, współczesny dotarła do flamenco, które na stałe wtopiło się w jej życie, zarówno zawodowe, jak i prywatne. Jest współzałożycielką inicjatywy SONIKETE FLAMENCO, promującej muzykę i kulturę flamenco w Polsce i poza jej granicami. Swoje umiejętności stale doskonali pod okiem różnych instruktorów, uczestnicząc w regularnych zajęciach oraz warsztatach z gwiazdami flamenco takimi jak Mercedez Ruiz, Maribel Ramos, czy Fuesanta La Moneta.
Koncertuje oraz prowadzi liczne warsztaty dla dorosłych i dla dzieci, opierając swoją wiedzę na wieloletnim doświadczeniu z ruchem, różnymi stylami tańca oraz wykształceniu muzycznym (gra na skrzypcach). Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem https://www.facebook.com/sonikete.flamenco

Warsztat tańca Flamenco.

Flamenco to taniec emocji, jednak aby móc swobodnie wyrażać się w tańcu, musimy poznać swoje ciało, nauczyć się koordynacji poszczególnych partii ciała. Flamenco to przede wszystkim integracja z muzyką i rytmem. Poznamy podstawowe rytmy flamenco, dowiemy się, co znaczy tajemnicze Soniquete, odkryjemy podstawowe ruchy i kroki, na podstawie których zbudujemy małą choreografię.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s