Piotr Szczerkowski

Certyfikowany Trener MS TEAM, Certyfikowany Master of Time Line Terapy, Certyfikowany Master Neurolingwistycznego Programowania Umysłu, Mistrz Reiki, Bioenergoterapeuta, Energoterapeuta pomaga ludziom odkryć siebie i osiągnąć sukcesy osobiste i zawodowe.
Od 12 lat zajmuje się rozwojem osobistym i duchowym, doskonaląc siebie i poszukując skutecznych metod pomagania innym w rozwiązywaniu przeszkód i wyzwań jakie stawia przed nami życie.
Na autorskich seminariach i warsztatach budzi w ludziach możliwości i daje praktyczne, skuteczne narzędzia do pozytywnych zmian, motywacji i rozwoju osobistego, łącząc nowoczesne techniki pracy nad umysłem, NLP, TLT, Psychoanalizę, Psychoterapię oraz EFT. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.piotrszczerkowski.pl

Świadomy rodzic

Możesz osiągnąć wszystko i stać się wszystkim tym, do czego zostałeś stworzony, musisz tylko chcieć i wiedzieć jak… i tym chce, się z Tobą podzielić.
ŚWIADOMY RODZIC = SZCZĘŚLIWE DZIECKO
Według najnowszych badań to Twoje postępowanie wpływa na to czy Twoje dziecko w dorosłym życiu będzie pewnym siebie, szczęśliwym,
wartościowym człowiekiem,
czy kimś pełnym kompleksów, obaw, problemów i lęków.
Dowiedz się w jaki sposób działa umysł Twojego dziecka i jak dzięki tej wiedzy skutecznie wpłyniesz na jego postawę, zachowanie, szczęście oraz wspólne relacje.
Podczas dwugodzinnego warsztatu uświadomisz sobie, jak ważne jest by zbudować dobrą relację rodzic – dziecko opartą na szacunku i zrozumieniu oraz dostaniesz odpowiedzi na frapujące pytania.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s