Sonya Alicja Bednarek

Prowadzi warsztaty zakorzenione przede wszystkim w tantrze hinduskiej. Esencją jej praktyki jest powrót do własnego źródła: dla kobiet – zmysłowej, nieokiełznanej i pięknej kobiecości, której wrażliwość jest pełna mocy, a dla mężczyzn – obecnego, swobodnego i przemierzającego życie kreatora, którego moc jest pełna wrażliwości. Jej największą namiętnością jest każdy moment spotkania się tych dwóch jakości w niej samej, w każdej kobiecie i w każdym mężczyźnie. To jest Tantra właśnie. Jej uważność oraz mądrość odczuwania ciałem i sercem tworzą bezpieczną przestrzeń do samoodkrywania i samouzdrawiania. A jej działania są wkładem w ponowne narodziny wolnego, pełnego miłości człowieka.
Przez 4 lata współpracowała z Mariuszem i Gayą Wiśniewskimi. Teraz bada Tantrę Kaszmirską. Jej przewodnikiem są tantryczne nauki Osho, a inspiracją takie przepiękne kobiety jak: Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, ChameliArdagh i Catherine Ingram. Co jakiś czas wypowiada się na łamach prasy (Zwierciadło i Sens), portali, czy w programach telewizyjnych jak TV4‚ ‘mała Czarna’ i innych.
Jej osobną pasją, z miłości i zachwytu nad niezwykłymi darami natury, jest manufaktura ekologicznych i zapachowych świec SURYANI Candles. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.namietnaobecnosc.pl/

Kali – gniewna strona kobiecości.Miłosne piękno kobiety.

Zapraszamy na warsztat „Miłosne Piękno Kobiety” oraz wykład „Kali – gniewna strona kobiecości”

Sonya jest oddana odnowie żeńskiej energii na planecie Ziemia ~ Shakti, Boskiej Kobiecości, jako ogromnej mądrości, mocy i ponad wszystko miłości, która przenika wszystko oraz dzięki której istnieje wszelka kreacja i transformacja.
Warsztaty Sonyi są skierowane do tych osób {aktualnie przede wszystkim do kobiet, ale część z nich także do mężczyzn}, które pragną sięgać do swojego źródła poprzez żeńską energię właśnie. Dla kobiet jest to powrót do zmysłowej, nieokiełznanej i pięknej mądrości, której wrażliwość jest pełna mocy, a dla mężczyzn – do obecnego, swobodnego i przemierzającego życie kreatora, którego moc jest pełna wrażliwości.
Sonya uważa, że gdy przywrócimy nasze połączenie z kobiecością, zintegrujemy jej światło i cień, to nie tylko będziemy świadkami powrotu jej harmonii z męskością, ale jednocześnie powstania tętniącej życiem męskości. Shakti nigdy nie może zostać oddzielona od Shivy, Boskiej Męskości.
Warsztaty obejmują różnorodne ćwiczenia, rytuały i medytacje świadomego bycia, odczuwania, rozumienia i działania poprzez połączenie z ciałem i sercem. Są to praktyki współczesne, a także zakorzenione głównie w tantrze hinduskiej, które otwierają na swobodny przepływ Shakti przez nas.
Uważność Sonyi oraz jej mądrość odczuwania tworzą bezpieczną przestrzeń do samoodkrywania i samouzdrawiania. A jej działania są wkładem w ponowne narodziny wolnego, pełnego miłości człowieka.
Przez 4 lata współpracowała z Mariuszem i Gayą Wiśniewskimi. Teraz bada Tantrę Hinduską. Jej przewodnikiem są tantryczne nauki Osho, a inspiracją takie przepiękne kobiety jak: Mahasatvaa Ma Ananda Sarita, Chameli Ardagh i Sally Kempton. Co jakiś czas wypowiada się na łamach prasy (Sens, Zwierciadło), portali (zwierciadlo.pl), czy w programach telewizyjnych jak TV4‚ ‘mała Czarna’ i innych.

Jej osobną pasją, z miłości i zachwytu nad niezwykłymi darami natury, jest manufaktura roślinnych świec SURYANI Candles, aromatyzowanych naturalnymi olejkami eterycznymi.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s