Sylwia Lenart

Absolwentka kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zdobyła poprzez praktykę zawodową  w Spa Orkana a także podczas stażu w SPSK 4 w Lublinie, licznych praktyk zawodowych, w takich ośrodkach, jak min. Uzdrowisko Nałęczów, Szpital Wojewódzki w Lublinie, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Władysławowo. Jednocześnie systematycznie podnosiła swoje kwalifikacje w zakresie masażu i kosmetyki.

Posiada doświadczenie poparte odpowiednimi certyfikatami. Odbyła min. kurs masażu gorącymi kamieniami, hawajskiego masażu lomi lomi, masażu tajskiego, masażu tkanki głębokiej, bambusami, bańką chińską, drenaż limfatyczny oraz masaże SPA, a także kurs kosmetyki i odnowy biologicznej. Obecnie prowadzi prywatną praktykę zawodową w swoim gabinecie masażu i odnowy biologicznej.

Masaż – źródło zdrowia i relaksu

Warsztat adresowany do osób, które chcą w praktyce doświadczyć leczniczego działania masazu.
W epoce nowoczesnej techniki komputerowej wraz z postępującą mechanizacją i automatyzacją ludzkiej przestrzeni życiowej zmianie uległy również obciążenia oddziałujące na człowieka. Ból pleców stał sie obecnie chorobą cywilizacyjną numer jeden. Nie tylko nieprawidłowa, wymuszona postawa ciała wywiera tak negatywny wpływ na nasze zdrowie, drugim niezwykle sprzyjającym czynnikiem jest stres, skutkujący skłonnoscia do rozwoju bólu głowy i karku.

Wyniki licznych badań wykazują iż masaż stanowi efektywną formę pomocy w takich stanach, nie tylko poprawia nastrój, ale także łagodzi objawy depresji, zmniejszając napięcie w rejonie szyi i barków.

Jeśli chcemy skutecznie przeciwstawić się problemowi bólu pleców musimy walczyć z całym mnóstwem czynników go wywołujących poprzez masaż, ale także zmianę trybu życia na aktywny, w którym swoje miejsce znajdzie szeroko rozumiana profilaktyka.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s