Zbyszek Miłuński

Jest filozofem i dyplomowanym terapeutą psychologii procesu akredytowanym przez Instytut Psychologii Procesu. Należy do Polskiej Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu, oraz jest Przewodniczącym Komisji Etycznej tej organizacji. Dziś jest psychoterapeutą, trenem i konsultantem w zakresie rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej, rozwiązywania konfliktów i rozwoju organizacji. Prowadzi również autorskie warsztaty w tym z rozwoju osobistego dla mężczyzn.
Psychologii procesu między innymi dotyczy źródeł naszego poczucia sensu i pełni. Jednym z nich jest świadome realizowanie mitu życiowego danej osoby – poznawanie i urzeczywistnianie ukrytej pod powierzchnią zdarzeń archetypowej, porządkującej zasady albo struktury, wywierającej przemożny wpływ na nasze losy. Więcej informacji o prowadzącym pod linkiem http://www.zbyszekmilunski.com

Świat we mnie, ja w świecie – proces grupowy

W każdym z nas nasz własny wewnętrzny świat wygląda inaczej, każdy z nas również należy do jednego, wspólnego świata. Jak odczytać to wszystko co się dzieje w naszym świecie? Jak funkcjonować w jednym i drugim? Jak czerpać z nich największą radość?
Proces grupowy jest wspólną pracą grupy nad wybranym tematem. Celem jest pełniejsze wyrażenie się stanowisk, głębsze ich poznanie i wniesienie świadomości po każdej ze stron. Pomaga w zrozumieniu siebie, grupy, zdarzenia oraz wspiera rozwój na poziomie jednostkowy i grupowym.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s